Profesjonalne

laserove

systemy

LASERY DO CIĘCIA

Cały proces cięcia można zastosować do obróbki blachy, produkcji maszyn, części precyzyjnych, sprzętu gospodarstwa domowego, elektroniki, ale także do różnych gałęzi przemysłu takich jak: lotnictwo, astronautyka motoryzacja, inżynieria, spedycja, hutnictwo, reklama i wiele innych.

LASERY DO GRAWEROWANIA

Grawerowanie jest to głębokie znakowanie, wypalanie wzorów, napisów na różnych przedmiotach i w rożnych materiałach, np.: w plastiku. Zaletami tej metody są niewątpliwie: wysoka jakość ostrości krawędzi, szybkość procesu i wysoka precyzja.

 

LASERY SPAWALNICZE

Dzięki laserowym systemom spawalniczym jesteśmy w stanie spawać uszkodzone kształty małych i dużych form, narzędzi do cięcia i gięcia, a także form o wadze dziesięciu, lub więcej, ton. Spawanie laserowe charakteryzuje się jakością spoiny, wyglądem powierzchni i możliwością spawania bez dodatkowego materiału.

LASERY DO ZNAKOWANIA

Metoda znakowania laserowego stała się bardzo popularna i może być stosowana do materiałów takich jak metal, plastik, szkło i inne. Zastąpiła również nadruk tamponowy itd.

USŁUGI LASEROWE

Nie jesteś zainteresowany
zakupem naszych produktów?
Oferujemy również indywidualne
usługi zaczynając od grawerowania
laserowego po cięcia laserowe itd.

LASERY NIESTANDARDOWE

W razie zainteresowania możemy
wyprodukować i dostosować
kompleksowe rozwiązanie
laserowe dla Twojej linii lub
zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lasera lub usługi laserowej – nie zastanawiaj się tylko skontaktuj się z nami.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

made by MEPAC CZ, s.r.o.