EOX

  • EOX to seria laserów CO2 służących do kodowania i znakowania. Zapewnia wysoką jakość i trwałość znaków na szerokiej gamie materiałów, w tym tekturze, ceramice, drewnie, tworzywach sztucznych oraz metalach lakierowanych lub anodowanych. Łącząc doskonałą jakość wiązki laserowej z zaawansowaną jednostką sterującą, seria EOX nadaje się do precyzyjnej identyfikacji przemysłowej i wysoce produktywnych zastosowań kodowania.

  • Seria laserów CO2 jest dostępna w wersji 10 W i 30 W. Z tą samą platformą znakującą, ale z inną konfiguracją mechaniczną. Wersja 10 W jest dostępna w obudowie „ALL-IN-ONE” o bardzo kompaktowych wymiarach. Wersja 30 W łączy kompaktową głowicę znakującą ze statywem sterującym wyposażonym w jednostkę zasilania i sterowania.

  • Zarówno wersje 10 W, jak i 30 W zapewniają kontrolę osi i port enkodera dla Marking On the Fly (MOF), który jest zwykle wymagany dla aplikacji kodujących. Zaawansowane funkcje MOF oferują pełną synchronizację między ruchem głowicy znakującej, a ruchem obiektu, nawet w przyspieszonych lub początkowych warunkach ruchowych. MOF zwiększa przepustowość linii produkcyjnych przy prędkościach liniowych do 75mt / min i 12.000 sztuk / godzinę. System znakowania CO2 jest bardzo atrakcyjny, ze względu na niskie koszty kodowania operacji, ponieważ nie wymaga specjalnej konserwacji oraz drogich materiałów eksploatacyjnych.

  • EOX spełnia wymagania dotyczące elastyczności dzięki rozszerzonemu obszarowi do 140 x 140 mm (zależnie od soczewki ogniskowej). Niezawodna i bezpieczna seria EOX zapewnia znakomitą technologię, z szybkim zwrotem inwestycji, a do tego minimalną konserwacją.

ZASTOSOWANIE:

  • Kodowanie i etykietowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i elektronicznym
  • Etykietowanie materiałów organicznych
  • Etykietowanie kartonów, papierów, tworzyw termoplastycznych, metali lakierowanych i powlekanych

SPECYFIKACJE

EOX 10

DŁUGOŚĆ FALI
10,6 μm

MOC
10 W

PUNK POMIAROWY WIĄZKI LASEROWEJ
Integrovaný

SYSTEM CHŁODZENIA
Vzduchem chlazený

WYMIARY GŁOWICY
180x185x634 mm

WYMIARY JEDNOSTKI STERUJĄCEJ
437x94x333 mm

ZASILANIE
100/240 VAC – 50/60 Hz

EOX 30

DŁUGOŚĆ FALI
10,6 μm

MOC
30 W

PUNK POMIAROWY WIĄZKI LASEROWEJ
Integrovaný

SYSTEM CHŁODZENIA
Vzduchem chlazený

WYMIARY GŁOWICY
180x185x634 mm

WYMIARY JEDNOSTKI STERUJĄCEJ
437x94x333 mm

ZASILANIE
100/240 VAC – 50/60 Hz

FOTOGALERIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

made by MEPAC CZ, s.r.o.