ULYXE

  • Seria ULYXE, to najbardziej kompaktowe i wszechstronne lasery do znakowania i etykietowania na rynku (tylko 42 cm, 16,5 ”). Dzięki zaawansowanej technologii seria ULYXE zapewnia najlepszy stosunek ceny do wydajności, w świecie znakowania laserowego.

  • Ze względu na opłacalność i konkurencyjne pozycjonowanie, seria ULYXE jest na pierwszym miejscu wśród rozwiązań i urządzeń do znakowania. Wygrywa nawet z tradycyjnymi technikami znakowania. Dzięki swojej wyjątkowej zwartości, seria ta, stanowi idealne rozwiązanie dla znakowania laserowego zarówno w samodzielnych konfiguracjach, jak i aplikacjach OEM.

  • Chłodzone powietrzem źródła laserowe oferują ultra kompaktową budowę. Zawierają głowicę skanującą oraz funkcje cyfrowego sterowania i monitorowania. Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowaną obudowę high-tech, wyprodukowaną z dwóch różnych materiałów (poliuretan i metal), dobieraną w zależności od potrzeb i przeznaczonego zastosowania. Operator z łatwością może monitorować ważne informacje o laserze i jego funkcjach, dzięki wyraźnemu i dotykowemu wyświetlaczowi LCD. Seria kompaktowych laserów ULYXE jest dostępna w dwóch różnych konfiguracjach sterowania: z wbudowanym kontrolerem USB lub zestawem sterowania IMARk oraz w dwóch różnych obudowach: termoplastyczna obudowa dwukolorowa lub obudowa ze stali nierdzewnej.

WBUDOWANY KONTROLER USB

Dzięki zintegrowanemu sterownikowi PCB, ULYXE łączy ze sobą: kompaktowe wymiary z naturalnym interfejsem użytkownika z łatwą instalacją i konfiguracją interfejsu (pakiet LIGHTER).

Znakowanie laserowe nigdy nie było łatwiejsze. Ta konfiguracja jest dostępna dla obudowy poliwęglanowej lub metalowej.

ZASTOSOWANIE:

  • DPM (bezpośrednie znakowanie elementów) z tworzyw sztucznych i metali, w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i służbie zdrowia
  • Znakowanie i etykietowanie
  • Etykietowanie narzędzi
  • Znakowanie narzędzi lub urządzeń chirurgicznych

 

SPECYFIKACJE

TECHNOLOGIA
Półprzewodnikowa

DŁUGOŚĆ FALI
1064 nm

MOC
6 W

ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI
15-200 kHz

SZEROKOŚĆ IMPULSU
20-25 ns

MAKSYMALNA ENERGIA IMPULSU
300 mJ

PUNK POMIAROWY WIĄZKI LASEROWEJ
Zintegrowany

INTERFEJS
USB

SYSTEM CHŁODZENIA
Chłodzenie powietrzem

WYMIARY
426x154x170 mm

ZASILANIE
24VDC/13A

STOPIEŃ OCHRONY IP
IP21

 

FOTOGALERIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

made by MEPAC CZ, s.r.o.