ULYXE

  • Řada Ulyxe představuje nejkompaktnější a nejvšestrannější značící a popisovací lasery na trhu (pouze 42 cm, 16,5 ”). Díky pokročilé technologii poskytuje řada Ulyxe nejlepší poměr cena / výkon ve světě laserového značení.
  • Díky své nákladové efektivitě a konkurenční poloze je řada Ulyxe první volbou při řešeních značících aplikací. Díky své kompaktnosti představují tyto lasery ideální řešení, a to jak pro samostatnou konfiguraci, tak i při OEM aplikacích.
  • Vzduchem chlazené laserové zdroje nabízejí ultra kompaktní konstrukci včetně skenovací hlavy, digitálního ovládání a kontrolních funkcí. design včetně skenovací hlavy, digitální kontroly a monitorovací funkce. Vnější kryt na jednotkách je vybaven speciálně navrženým high-tech pouzdrem, dostupným v různých materiálech (polyuretan a kov) v závislosti na aplikaci. Obsluha může snadno sledovat důležité informace o laseru a funkcích, díky přehledným údajům na LCD displeji.
  • Řada kompaktních laserů Ulyxe je k dispozici ve dvou různých řídících konfiguracích (zabudovaný USB  ovladač nebo ovládací sada IMARk) a ve dvou různých pouzdrech (bicolors termoplast nebo nerezové pouzdro).

ZABUDOVANÝ USB OVLADAČ
S integrovaným DPS ovladačem Ulyxe kombinuje kompaktní rozměry s přirozeným uživatelským rozhraním se snadnou instalací a nastavením rozhraní (LIGHTER Suite).
Laserové značení tak nebylo nikdy snazší. Tato konfigurace je k dispozici pro polykarbonátové nebo kovové pouzdra.

Aplikace
• DPM (přímé značení součástí) plastových a kovových materiálů v automobilovém, elektronickém a zdravotnickém průmyslu
• Značení a popisování štítků
• Popisování nástrojů
• Značení chirurgických nástrojů či zařízení

 

SPECIFIKACE

TECHNOLOGIE
Pevnolátkový

VLNOVÁ DÉLKA
1064 nm

NOMINÁLNÍ VÝKON
6 W

ROZSAH OPAKOVÁNÍ
15-200 kHz

ŠÍŘKA PULSU
20-25 ns

MAXIMÁLNÍ PULSNÍ ENERGIE
300 mJ

ZAMĚŘOVACÍ A ZAOSTŘOVACÍ PAPRSEK
Integrovaný

PŘIPOJENÍ
USB

CHLADÍCÍ SYSTÉM
Vzduchem chlazený

ROZMĚRY
426x154x170 mm

ZDROJ NAPÁJENÍ
24VDC/13A

ÚROVEŇ OCHRANY IP
IP21

 

FOTOGALERIE

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

made by MEPAC CZ, s.r.o.